5. Gamtos mokslų vaidmuo žemės išvalyme ir atstatyme

   Gamtos mokslai, technika ir gamyba privalo, pirmiausia, tarnauti žmonių poreikiams. Vienas iš mokslo vaizdų – elegantiškai ir patogiai apsirengęs žmogus sėdi jaukiame, gražiame kambaryje. Tačiau dabar visų svarbiausias yra kitas vaizdas – tiesos kelias: žmonės kasa tunelį į baltą pasaulio sandaros sluoksnį. Ir, tarp kitko, religija tame pačiame plane – sidabrinis raitelis, dangiškas karys, vedantis žmones per tą tunelį pas Dievą. Be mokslo ir technikos sukurto tunelio mes ten nepakliūsime, kadangi antroji ir svarbiausia šiandien gamtos mokslų užduotis – užsiimti žemės oranžinio sluoksnio išvalymu nuo nebūties. Techninei pusei vadovauja pranašas Muchammadas (telaimina jį Allachas ir tesiunčia jam taiką), o mokslinei, tiesos išgavimui – Sofija Išmintingoji. Mes ne specialistai gamtos moksluose ir, jeigu kažką iš to, ką jie prašė parašyti apie mokslą ir techniką paaiškinsime ne visai raštingai, atleiskite.
   Šiandien svarbiausia grandis – fizika. Savo prigimtimi ji iš viršaus, jos įkūrėjas buvo Abraomas, bet dabar ji yra 70% iš apačios. Visa atominė ir branduolinė fizika, greitintuvai, kosminė technika – nuo šėtono. Tačiau šį mokslą jokiu būdu negalima atiduoti šėtonui. Už jį reikia melstis, be to reikalingos ne pavienių tikinčiųjų pastangos, o visos bažnyčios, dar geriau – kelių religijų. Reikalingos pamaldos ne mažiau 250 bažnyčių vienu metu dėl fizikos išvalymo nuo šėtono įtakos. Po to ji galės pradėti kurti medžiagas, išvalytas nuo nebūties dalelių.
   Egzistuoja 25 neigiamų dalelių rūšys, jos yra siurbiančios skylės visuose sukurto pasaulio sluoksniuose. Iš tų dalelių, kurios dabar žinomos fizikai, tik 60% – nuo Dievo, 30% – grynai šėtoniškos ir 10% – maišytos. Patį Didžiausią pavojų sudaro neutronas. Tai beveik neperdirbta nebūtis. Atomai nuo Dievo buvo sudaryti tik iš protonų ir elektronų, jų sąveika duoda stabilų ratą. Neutronų įdiegimas įneša nestabilumą, čia, kaip meilėje, trečias – nereikalingas. Reikia palaipsniui perrinkti visą žemės materiją ir išvalyti ją nuo neutronų. Tada gausis nuostabiai tvirtos ir lengvos medžiagos – mums parodė didelį krėslą, kurį lengvai pakelia mažas vaikas. Iš panašių medžiagų turi būti statomi namai, keliai, krantinės… Greitintuvai darbui su dalelėmis nereikalingi. Jei už fiziką pasimelsti ir patiems fizikams pradėti dirbti su malda, tai po 2-3 metų jie sugebėtų išrasti mikroskopą, leidžiantį matyti visas elementarias daleles.
   Aišku, kad atominės elektrinės – šėtono įrankis. Jos buvo ruošiamos jo pasaulio pabaigos programai, kada, pagal šėtono užmanymus, žemė turėjo sudegti termobranduolinės katastrofos ugnyje. Kol žemėje yra atominiai ginklai ir reaktoriai, šis pavojus negali būti laikomas visų 100% pašalintu.
   Pagrinde turėtų būti saulės elektrinės. Kitų kuro rūšių šaltiniai taip pat bus greitai atrasti po pamaldų: mums parodė suspaustas iki kieto būvio dujas – žydrą degtuko dėžutės dydžio kubiuką, kurio pakanka kaimo gyvenamojo namo apšildymui žiemą. Be to šias idėjas jau buvo mėginama realizuoti per keletą žmonių, bet šėtono tarnų, užimančių svarbius postus institutuose, akademijose, konstruktorių biuruose, trukdymas neleidžia įdiegti panašius išradimus į gamybą. Vienas šių idėjų autorius dabar guli psichiatrinėje ligoninėje.
   Transportas turi būti individualus – lengvos 2-4 vietų mašinos, naudojančios tą patį kietą dujų kurą. Visuomeninis transportas reikalingas vampyrizmo palaikymui. Didžiuliai miestai – taip pat šėtoniškas išradimas. Žmonių virš milijono susitelkimas kenksmingas. Ir apskritai, žemė dabar yra perkrauta. Tačiau iki 2003 metų šėtoniškos sielos išeis kartu su savo šeimininku į pragarą ir gaus pažadėtas Šventosiose knygose bausmes už tarnavimą šėtonui "ugninės hienos" ir kitų kančių pavidalu.
   Svarbus receptas yra duotas kovai su radioaktyvumu. Subtiliame plane mes jį patikrinome ir dirba jis puikiai, tačiau, tikriausiai, duoda efektą ir fiziniame lygyje. Tarp kitko, apie radiaciją. Jos pagrindinis poveikis tenka ne fiziniam planui. Nuo Černobylio sprogimo, pavyzdžiui, grubiems sluoksniams teko tik 5-7% žalos. Pagrindinis smūgis teko religinio kanalo lygiui 160-180 tūkst. dažnyje, taip kad radiacija – tai taip pat kova prieš religiją nematomame plane. Tačiau išsivalyti nuo radiacijos padeda kviečiai. Jie turi sugebėjimą sugerti radioaktyvias daleles. Užterštoje dirvoje juos reikia išberti santykiu 1 litras vienam kvadratiniam metrui. O žmonėms ant kaklo, riešo ir kulkšnių nešioti medžiaginius maišelius, kuriuose įsiūtas 1 valgomasis šaukštas kviečių, ir keisti juos reikia kiekvieną dieną. Šie kviečiai patys tampa radioaktyviais, ir juos reikia laidoti, kaip radioaktyvias atliekas. Dirbant subtiliame plane paprašykite maldoje užpildyti jūsų subtilius kūnus kviečiais. Aiškiaregiai gali pasekti, kaip jie juoduoja nuo radiacijos. Po to juos reikia praplauti švęstu vandeniu ir nusiųsti ten, kur siunčiamas visas astralinis žemės purvas – į islamo kanalizaciją.
   Analogiška problema žemės ūkyje yra Dieviškų augalų ir gyvūnų atranka. Radiacijos analogas yra cheminės trąšos. Jos viską žudo. Nitratai pažeidžia kvėpavimo takus, nervų sistemą, sukelia prostatitą. Normaliam augalų augimui pakanka juos laistyti švęstu vandeniu (virš kurio sukalbėta daug maldų).
   Labai svarbūs yra obuoliai, reikia plėsti obuolių sodus, jie duoda žalią – širdies srautą. Geriau vidutiniai rūgščiai saldūs vaisiai, bet blogų veislių nėra. Būtinas svarbių kanalų išvalymui produktas – pjaustyti obuoliai su citrina, užpilti cukraus sirupu. Tai reikia vartoti vos ne kaip vaistą – po arbatinį šaukštelį kiekvieną dieną, žiemai vienam žmogui reikia maždaug 5-6 litrų. Obuolių sultys nerekomenduotinos. Geriau obuolius džiovinti ir gaminti piurė su cukrumi, citrinos rūgštimi, lauro lapais ir dar kažkokia vaistažole. Visą tai galima, žinoma, patikslinti, jei žmonės pasiruošę priimti informaciją.
   Iš kitų kultūrų svarbūs kviečiai, tai pats švariausias produktas. Nežiūrint į visą selekcinį darbą, šėtonui nepavyko jų užteršti daugiau nei 3-5%. O štai rugiai ir avižos yra daugiau užteršti – iki 30-40%. Juos reiktų vartoti ne žmonėms, bet gyvuliams. Kukurūzai reikalingi tik kartą per metus – 5-6 burbuolės. Jie turi žarnyno darbui būtinus elementus.
   Pagrindinė žmonių mitybos dalis – pupelės. Bulvės – daugiau tinka gyvuliams, jos gerai įtakoja vilnos ir pieno kokybę. O žmonėms geriau jas vartoti vieną kartą savaitėje. Skrudintos aliejuje bulvės duoda ypač naudingą smegenims violetinį srautą, virtos ir keptos – geltoną. Svarbios ir kitos daržovės, bet tai atskira tema.
   Mėsa – organizmą ardančios rudos energetikos šaltinis, ir be jos negali apseiti tik šėtoniškos sielos. Teigiamiems žmonėms ji yra kenksminga. Analogišką efektą, tik su pilka energetika, duoda grybai. Tai tipiškas šėtoniškas parazituojantis darinys, jie taip pat ardo organizmą.
   Žuvies valgymas – tai viena iš seniausių ir pavojingiausių žmonijos nuodėmių. Žuvis liko čia dar nuo tų laikų, kai Atlantai iš subtilių pasaulių vadovavo žemei iki žmonijos atsiradimo. Žuvis iš sidabrinio sluoksnio, ji yra mūsų pagrindinis vandens valymo padėjėjas. Valgyti žuvį pradėjo 7 tūkstantmetyje prieš mūsų erą. Tai buvo kažkokia visiškai elementari, nevykusi vilionė – šėtonas paprasčiausiai parodė, kaip skanu, ir žmonės pradėjo valgyti. Per tai iš karto tris kartus sumažėjo sidabrinis srautas. Ženkliai susilpnėjo vandens valymas. Žmonės valgo švarią žuvį, o šėtonas veisia savo plėšriąsias veisles, kad visai išnyktų teigiamos žuvys, ir mes jam tame labai padedame. Viso to rezultate dabar liko tik 15% švarios žuvies, kitos – nuo šėtono. Žuvęs valgymas buvo sekantis pagal svarbą, – po Abelio nužudymo, kurį įvykdė Kainas, – žmonijos nuopuolio žingsnis. Jei, valgydami gyvulius, mes naikiname savo kraujo brolius, tai, valgydami žuvį, žudome savo dvasios brolius: žuvis yra vienos prigimties su mūsų subtiliu kūnu. Žuvies vartojimas maistui nesukelia tokių ardančių pasekmių, kaip mėsa, bet po to žmogų užvaldo liūdesys be priežasties ir gilus nerimas. Per šią nuodėmę vyksta ir brolžudiški karai, ir potvyniai, ir ekologinis vandens užteršimas. Padėtį ištaisyti gali patys žmonės, jei nustos valgyti žuvį ir atgailaus. Reikia tris metus atmeldinėti šią nuodėmę.
   Mums davė detalias rekomendacijas ir kitoms veiklos sferoms, bet jos turi pakankamai specifinį charakterį. Jei žmonija parodys susidomėjimą jomis, mes slėpti nieko nesiruošiame. O kol kas, kaip matome, žmones jaudina kitos problemos, ir šią informaciją duoti dar per anksti.


Toliau – 6. Dieviškasis menas ir šėtoniškas antimenas.

 
2005-2017 © www.religijafilosofija.org