9. Buitis, apranga, mityba

   Ir pabaigai – šios rūpinimosi sveikata rekomendacijos, kurias išsaugojo pagrindinis mūsų kūno šeimininkas. Jos neturi nieko išskirtinio, bet kai kurios jų ir mums patiems buvo netikėtos.
   Pirmiausia ir svarbiausia – kasdieninė malda už savo ir savo artimųjų sveikatą. Mažiausiai – 1000 nusilenkimų metuose (nors trys dienoje).
   Kad užtikrinti ramų ir lygų kvėpavimą, naudinga vieną-tris kartus savaitėje nakčiai bintuoti taliją trim valandom – 10-15 cm žemiau saulės rezginio. Pirma, tai išvalo žemutinį sielos planą – baką raudoname sluoksnyje: naktį per kvėpavimą išeina visas grubus purvas, ir mes atsikeliame pailsėję. Antra, sumažėja ir poreikis maistui.
   Naudinga, ypač fizinio darbo metu, bintuoti rankų riešus: tris kartus apvynioti juos su malda tankiu baltu natūraliu 3 cm pločio audiniu ir užrišti, kaip bintą. Srautas per rankas įprastai eina nuolat, o kai perrišam riešus, jis nukreipiamas į galvą ir valo sąmonę, kuri pradeda geriau dirbti. Daugiau 2-3 valandas iš eilės laikyti riešus užbintuotus netikslinga.
   Neblogai ir ant kaktos nešioti sidabrinį ar baltą raištį – tai trečios akies apsauga.
   Plaukų ant kūno geriau neturėti, jie surenka astralinį purvą, sąlygoja vampyrinius įsijungimus. Plaukai atsirado nuo 12 tūkstantmečio iki mūsų eros, kada žmonės pradėjo medžioti ir valgyti paukščius.
   Moterų plaukai turi būti iki juosmens, tik tada jos sugeba priimti aukščiausią auksinį išminties srautą. Tai subtilūs aukščiausių srautų imtuvai. Vyrams svarbiau barzda, per ją jie gauna sidabrinį srautą, o be barzdos priima daugiausia tik baltą srautą.
   Plauti plaukus geriau ne po kranu, o iš indo – kibiro, bako, virš kurio sukalbėtos maldos: Jėzaus – 1 kartą, "Tėve mūsų..." – 3 kartus, "Sveika, Marija..." – 2 kartus (kitose religijose analogiškos maldos). Tada plaukai bus tvirtesni, neslinks. Turintiems polinkį plikti reikia iki 10 kartų perskaityti "Tėve mūsų...", 5 – "Sveika, Marija...", 3 – Jėzaus maldą.
   Praustis vidutinės juostos klimate reikia ne rečiau, kaip vieną kartą per 2 dienas, o per karščius iki 2-3 kartų per dieną.
   Burnos ertmę naudinga skalauti 1-2 kartus savaitėje sodos tirpalu dantenų stiprinimui. Dantis geriau valyti prieš miegą.
   Didelė nuodėmė – auginti nagus. Tik apačioje visi giriasi nagais. Purvas po nagais pritraukia grubų vampyrizmą ir infekcijas.
   Sėdėti geriau tiesiai. Kada sėdime sukiužę – mėgdžiojame kipšus ir duodame jiems galimybę lengviau į mus įsijungti. Neverta sukryžiuoti rankų ir kojų, išskyrus specialius apsaugos atvejus.
   Drabužių negalima ilgai nešioti neskalbtų: jie surenka astralinį purvą. Viršutinius kartą per 2 dienas reikia apšlakstyti švęstu vandeniu. Drabužiai turi būti ilgi, dengti visą kūną. Jie 60% apsaugo kūną nuo nužiūrėjimų. Apsauginės spalvos – balta ir sidabrinė, kitos – silpnesnės. Atviras kūnas labai pažeidžiamas, ir tai po to stipriai atsiliepia sveikatai. Plaukus einant į parduotuves, minioje geriau pridengti tiek vyrams, tiek moterims, kitaip į juos pakliūna visoks astralinis purvas, kas gali sukelti galvos skausmus.
   Miegoti ant labai kieto pagrindo kenksminga – pavargsta galva, nervų sistema, žmogus šiurkštėja ir atbunka. Labai minkšta – taip pat netikslinga. Reikalingas vidutinio minkštumo matracas. Pagalvė reikalinga tam, kad galva gulėtų tiesiai, lygiai su stuburu. Patalynę, kaip ir drabužius, reikia taip pat pakankamai dažnai šlakstyti švęstu vandeniu, kitaip nuo juodosios magijos struktūrų darosi sunku miegoti. Apskritai, dirbant su pranašais galima juos paprašyti išvalyti patalpas, kur jūs gyvenate, ir nuo juodosios magijos struktūrų.
   Valyti geriau drėgnai su švęstu vandeniu. Dulkių siurblys palieka daug astralinio purvo. Todėl kilimų arba nereikia turėti, arba juos reikia šlakstyti švęstu vandeniu. Veidrodžiai namuose reikalingi. Ir kuo daugiau, tuo geriau. Jie nutraukia vampyrizmą kai kuriuose būdingiausiuose diapazonuose. Savo prigimtimi veidrodis – 80% iš viršaus.
   Gerai, kai kambaryje stovi indas su vandeniu, net keturi – visuose kampuose. Vanduo surenka purvą, tik reikia kiekvieną dieną jį keisti.
   Po slenksčiu (prie įėjimo) padėkite lapą popieriaus su užrašytomis pagrindinėmis maldomis (krikščionims tris jau paminėtas ir dar "Tikiu"). Virš įeinamųjų durų krikščioniai turi kabinti kryžių, musulmonai – turi laikyti Koraną.
   Truputį apie mitybą. Apie maistą jau kalbėjome, aišku, kad pasninkas yra mitybos norma. Tik retkarčiais mums reikalingas sūris ir rauginto pieno produktai, labai retai – kiaušiniai. Tačiau pereiti nuo metų metais skiepyto persivalgymo iš karto prie pasninko nėra lengva. Tarp kitko mes daug valgome dėl nesveikumo, dėl vampyrizmo. Kuo sveikesnė siela, tuo mažiau jai reikia maisto.
   Svarbus ir požiūris į maistą. Mes valgome ne sau, o mūsų kūno šeimininkams. Kūno gyvybės palaikymui reikia labai nedaug paprasto maisto. Jei kalbėti apie gardėsius, tai mūsų pagalbininkams mėgiamiausias iš jų yra lengva daržovių sriuba. Mes paklausėme: kodėl nepakanka arbatos ar tiesiog vandens? Arbata, mums atsakė, šiurkšti ir nuobodi, joje gerai nepasimaudysi, o daržovių nuoviras prasiskverbia į pačias mažiausias angeles, juo gera plauti visą ūkį. Kaip matote, jie rūpinasi taip pat ne savimi, o savo ūkiu.
   Visa gastronomija ir kulinarija – nuo pikto. Reikia mokėti vertinti paprasto maisto skonį, o nesistengti specialiais įmantrumais pagaminti jį ypatingai skanų. Tada valgis užima neproporcingai daug laiko, žmogus suvalgo daugiau, nei reikia, materialūs rūpesčiai išstumia dvasinius. Beje, tas pats šiandien vyksta su makrobiotikos, Šeltono, Brego ir panašiomis mitybos sistemomis. Jose neproporcingai didelis dėmesys skiriamas maistui. Tačiau išsigelbėjimas ir sveikata – ne maiste, o pas Dievą. Normalus požiūris į maistą: yra – dėkui Dievui, nėra – nieko baisaus, neprapulsim, apsieisim. Galima visą gyvenimą maitintis vandeniu ir džiūvėsiais, kaip šventieji atsiskyrėliai, ir būti kur kas sveikesniais už tuos, kurie maitinasi pagal Ozavos ir Brego receptus.
   Idealiai pakanka pavalgyti du kartus dienoje – per pietus ir vakarienę. Pusryčiai visai nebūtini. Porceliano indai – nuo velnio: jie daro žmogų ėdrūnu. Stiklas ir krištolas – iš viršaus. Duonai ir vaisiams galima naudoti pintus indus. O valgyti reikia iš auksinių ir sidabrinių indų, tada žmonės greičiau pasisotina ir maisto reikia mažiau. Neverta palikinėti indų atdarų – juose mėgsta miegoti kipšai, visokia vampyrinė nešvarybė. Reikia pridengti servetėlėmis arba laikyti spintoje, džiovykloje – vertikalioje padėtyje. Gerai turėti virtuvėje šventus paveikslus ir Bibliją arba Koraną – rečiau užsuka kipšai. Tarp kitko, neverta gatvine apranga eiti tiesiai į virtuvę – įnešame su savimi astralinį purvą. Rankos plaunamos ne tiek nuo fizinio, kiek nuo nematomo purvo. Blogoje nuotaikoje maisto geriau negaminti – viskas pereis į maistą. Pradėti gaminti reikia nuo maldos.
   Trumpai apie badavimą. Ilgalaikis (virš 3-4 dienų) badavimas – speciali gydomoji procedūra. Ją galima rekomenduoti labai retais atvejais. Tokį badavimą reikia pravedinėti ramiose sąlygose, toliau nuo žmonių, kad jie mūsų negundytų ir kad mes jų nevampyruotumėm – badaujant labai dažnai atsiranda stiprus vampyrizmas.
   Tą patį valomąjį efektą, nors ir negreitai, duoda griežtas pasninkas vieną ar du kartus per savaitę – galima esant norui išsiversti ir visai be maisto, tik gerti, kadangi pasninkas be vandens yra itin pavojingas: netgi paros sausas badavimas greitai sukelia tulžies akmenligę, vidinį tiek kūno, tiek sielos šiurkštumą.
   Maisto poveikis mūsų organizmui visų pirma priklauso nuo srauto, kurį jis duoda. Maisto produktai duoda ne tik fizines, bet ir dvasines jėgas. Reikia nors bendrais bruožais žinoti, ką mums gali duoti maistas.
   Jau kalbėjome apie kviečių ir rugių prigimtį (žr. IV d. 5 sk.). Atitinkamai balta duona duoda švarų, o juoda – nešvariai raudoną srautą. Kai kurios dietologinės metodikos remiasi grubesnių produktų organizmui būtinumu, lyg be jų jis atpras dirbti. Čia vėl gi tas pats šėtoniškas apsaugos nuo purvo per savęs šiurkštinimą metodas. Juoda duona įneša purvą į organizmą, daro žmogų grubesnį ir griežtesnį. Apie mėsą ir grybus mes jau kalbėjome – jie dar pavojingesni. Jį vartoti reikia atsargiai, kadangi jis duoda nešvariai violetinį srautą. Sviesto organizmui reikia labai nedaug, geriau tuos pačius riebalus gauti per grietinę – švaresnį ir geriau įsisavinamą produktą. Kavos (dar nešvaresnis violetinis srautas) ir cigarečių (primaišomas nešvariai mėlynas) vartojimo rezultatas yra aukščiausių sąmonės planų užteršimas, tai yra mastymo sugebėjimų pablogėjimas visumoje. Taip kad trumpalaikė jų aktyvacija violetinio srauto dėka čia apgaulinga: kaip visada šėtonui už trumpalaikį reikia užmokėti amžinu.
   Švarų violetinį srautą duoda kiti produktai: žemutinio lygio (80 tūkst.) – kopūstai ir burokėliai; antro lygio (210 tūkst.) – riešutai, saldūs vaisiai ir uogos (abrikosai, vynuogės, spanguolės ir kitos šio tipo), juoda arbata (ją vartoti geriau vietoje kavos). Ir, pagaliau, sūris duoda aukščiausią violetinį srautą (390 tūkst.) – todėl jis ir reikalingas kepenų šeimininkui (o tiesiogiai aukščiausią violetinį gali gauti tik labai dori ir pamaldūs žmonės).
   Atskirai reikia pakalbėti apie cukrų. Jis taip pat duoda nešvariai violetinį srautą (210 tūkst. lygyje), bet šis užteršimas organizmui nepavojingas, o štai į protinius sugebėjimus cukrus veikia ypač ženkliai. Tiek mokslo pasiekimai, tiek bendro intelektualinio vystymosi aktyvacija tiesiogiai susiję su cukraus, kaip plačiai prieinamo maisto produkto, atsiradimu ir išplitimu pradedant nuo XIX amžiaus pradžios. Nei medus, nei fruktozė, nei kitos saldžios medžiagos nepakeičia cukraus, jos duoda kitus srautus: medus – baltą, fruktozė – mėlyną. Be to, cukrus turi valomąsias savybes kraujo atžvilgiu, padėdamas ištirpinti visą eilę paplitusių užteršimų. Apskritai visi produktai, duodantieji švarų violetinį srautą, atlieka svarbų valomąjį vaidmenį ir privalo būti žmonių mitybos racione. Atsisakymas nuo cukraus, kaip ir nuo druskos, yra primestas žmonijai šėtono. "Trys balti žmogaus priešai", kuriuose rado ligų šaknis kai kurios dietologinės mokyklos, labai įtikinamai liudija apie tai: kviečiai – pats švariausias, visų artimiausias Dieviškai prigimčiai ir naudingas kūnui produktas; druska, stiprinanti valią; ir cukrus, keliantis intelektą. Smūgis vienu metu per tris svarbius centrus.
   Apie geltono srauto reikšmę mes jau kalbėjome. (žr. 2 d. 1 sk.) Pagrindinis žemutinio geltonojo srauto šaltinis yra druska. Tą patį lygį duoda ropės ir griežčiai, bet žymiai mažesniu laipsniu: vietoj druskos žiupsnelio reikia suvalgyti pusę kilogramo ropių. Antrą geltoną srautą duoda apelsinai ir motinos pienas: kaip matome, naujagimiui svarbiausia – valios stiprinimas. Ypač koncentruotą geltoną srautą duoda česnakas, kuo ir paaiškinamas jo aštrumas.
   Apskritai visi aštrūs ir prieskoniniai produktai turi didelę aukštų valomųjų srautų koncentraciją, ko dėka pasiekiamas jų baktericidinis efektas. Svogūnai – antrą sidabrinį srautą (230 tūkst.), pipirai – antrą baltą, krienai – antrą violetinį. Jų veikimo efektas priklauso nuo mitybos švaros. Su mėsiniais valgiais jie visai nesuderinami, mėsa visiškai blokuoja jų patekimą į subtilų kūną, todėl žmonės, valgantieji mėsą, turi ilgai išliekantį burnos kvapą, atsiranda raugėjimas ir sunkumas skrandyje, skausmai žarnyne (visa srauto galia susitelkia virškinimo organų viduje ir sukuria deginantį efektą). Esant pasninkinei mitybai šių produktų srautai iš karto patenka į subtilaus kūno kanalus (tokiu atveju jokio kvapo nuo jų nelieka), išvalo gyvybės aprūpinimo sistemą, sąmonės ir emocinės-jausmų sferos planus. Todėl jie būtinai ir dideliais kiekiais turi būti teigiamų žmonių mitybos racione.
   Rauginto pieno produktai duoda mėlyną srautą. Karvės pienas – žydrą, tačiau suaugusiems pienas nerekomenduotinas: jis turi medžiagų, stimuliuojančių augimą, o suaugusiems jis nukreiptas ne į aukštį, o į plotį. Be to, pienas iššaukia infantiliškumo pasireiškimą.
   Oranžini srautą mes kol kas aptikome tik kiaušiniuose. Dažnai užduoda klausimą: ar kiaušinių valgymas nėra žudymas? Ne, viščiuko siela ateina į kiaušinį tik kai jį patalpina perėjimui ar į inkubatorių. Tačiau kiaušinių reikia labai nedaug. Iš principo, jų pakanka pavalgyti tik du kartus metuose, kada vyksta sezoniniai organizmo pokyčiai – iš žiemos į vasarą ir iš vasaros į žiemą (rugsėjį-spalį ir balandį). Kitu laiku kiaušiniai reikalingi tik prie traumų, geresniam audinių atsistatymui.
   Žalią srautą – kaip sakėme – duoda obuoliai, žemutinį baltą – morkos ir žaluma, rūgščios uogos ir vaisiai (citrina, bruknės, juodi serbentai ir pan.).
   Yra produktai, duodantieji sidabrą ir auksą: putinai duoda žemutinį sidabrinį (120 tūkst.), ožkos pienas – dar aukštesnį sidabrinį (270 tūkst.), nei svogūnai. Auksinį srautą duoda kumelės pienas.
   Tokiu būdu, per maisto produktus žmonija gaudavo gyvybei būtinus švarius srautus net tais laikais, kada šėtonui pavykdavo iš žmonių atimti galimybę tiesiogiai įsijungti į švarius sluoksnius.


Toliau – "Ir tamsoje spindi šviesa, ir tamsa neapėmė jos" (Jn. 1, 5) (Vietoj baigiamojo žodžio).

 
2005-2017 © www.religijafilosofija.org