2. Apranga, mityba, būstas

   Dabar apie buitinius klausimus. Jie taip pat tarnauja tam, kad žmonės lengviau ir su mažesniu pavojumi galėtų išgyventi pereinamąjį periodą. Apranga ir būstas turi svarbią apsauginę reikšmę sielai, o teisinga ir saikinga mityba padeda išsaugoti fizinę sveikatą.
   Apranga. Apranga ir avalynė 30% įtakoja bendrą savijautą ir visų žmogaus planų būklę, o galvos apdangalai netgi 40%. Apranga apsaugo ne tik fizinį kūną, bet ir subtilius sielos planus. Tarp kitko, seksualiniai kontaktai labai pavojingi dar ir todėl, kad ten nėra šios apsaugos. Atidengtos kūno vietos, išskyrus veidą ir rankų plaštakas, yra stipriai atakuojamos žmonių susibūrimo vietose, kas po to sukelia šių kūno dalių susirgimus. Todėl netgi vasarą pageidautina žmonėse nesirodyti atviromis suknelėmis ir marškinėliais, šortais ir panašių formų drabužiais. Teigiamiems žmonėms, ypač pradedant nuo 70% iš viršaus ir aukščiau, kategoriškai aprangoje neleistina juoda spalva. Ypač tai liečia avalynę, su juodais batais šiems žmonėms greičiau pavargsta kojos, sunkiau vaikščioti.
   Šiai žmonių kategorijai nerekomenduotini natūralūs kailiai, oda, zamšas – jie stipriai trukdo darbuose, slegia, neduoda atsiskleisti. Taip pat nepageidautinos metalinės grandinėlės, segtukai, špilkutės. Geriau plastmasiniai, o kryželiui naudoti juostelę ar siūlą. Švariausia medžiaga yra medvilnė, net vilna turi nedidelius neigiamus įsijungimus, todėl pastoviai ją dėvėti nereikėtų. O sintetika vietoj apsaugos pritraukia ir sustiprina neigiamas programas.
   1. Plaukai ir galvos apdangalai. Mes jau rašėme, kad plaukai – tai antenos, ryšio su Dievu, su švariaisiais pasauliais kanalai, todėl jais reikia rūpintis ypatingai. Net vyrams pageidautina nešioti plaukus truputį aukščiau pečių, o moterims apskritai negalima plaukų kirpti, tik 1-2 centimetrais patrumpinti plaukų galus, jei šakojasi. Geležiniai ir juodi segtukai, špilkutės ir papuošalai nepageidautini, kadangi jie pažeidžia plaukų ir galvos apsaugą ir tampa atakos kanalu. Nešvariose vietose – parduotuvėse, viešajame transporte, turguje, pilnose žmonių gatvėse – plaukus reikia pridengti, ten į nepridengtus plaukus įsivelia smulki nešvarybė, kabinasi neigiamos programos.
   Moterų plaukai turėtų būti surinkti viršugalvyje, tik tai leidžia įsijungti į Dievišką kanalą. Palaidi plaukai prijungia prie ištvirkėlės, nuleista žemyn kasa – prie šėtono, sudėta ant pakaušio – prie velnio, trumpai kirpti plaukai – prie kipšo. Pas juos, kaip matome, viskas suskirstyta, taip, kad pasirinkimas nedidelis. Pabrėšime, kad šios taisyklės tik puolusiai pasaulio sandaros daliai, švariuose pasauliuose moterys vaikšto paleistais ant nugaros plaukais ar sudėtais į labai gražias šukuosenas, tačiau čia kol kas tai neįmanoma. Nuo atakų grubiame plane gerai apsaugo plaukus raudona spalva – segtukai ar juostelės. Plauti plaukus pageidautina švęstu vandeniu – virš kurio sukalbėtos maldos. Jei plaunate po kranu – galima paprašyti pašventinti ir vamzdžiuose, o po to, plovimo metu, kalbėti maldas. Toks vanduo 30% veikia plaukus – išvalo nuo programų, stiprina. Jokiu būdu negalima būti su nešvariais plaukais, tai labai slegia žmogų, jis netenka daugelio švarių srautų.
   Gerai plaukus surišinėti šviesių spalvų juostele su užrašytomis ant jos maldomis. Galima gaminti ir papuošalus, ir segtukus su maldomis – lapelis ar audinys su užrašyta ant jo malda suvyniojamas į švarius audinius – kartūną, aksomą ir pan. Tiems, kurie dirba su auditorija – pamokslautojams, lektoriams, artistams, pageidautina nešioti švarių spalvų juostelę ant kaktos – ant trečios akies. Juostelės spalva priklauso nuo įsijungimo lygio, subtilūs žmonės patys jaučia: kokia jiems patinka, tokia ir reikalinga.
   Idealus galvos apdangalas moterims – skarelės ar šaliai iš lengvų švarių spalvų (raudonos, baltos, mėlynos ir pan.) medžiagų. Kepurės ir skrybėlės nepageidautinos, leistinos tik tabletės formos kepuraitės angliškame stiliuje. Tokias nešioja ir švariuose pasauliuose, tačiau jos turi derintis su drabužių spalva. Vyriškos kepurės ir skrybėlės, beje, kaip ir kelnės, kategoriškai neleistinos teigiamoms moterims. Jos prijungia prie vyriškų ritmų, pažeidžia moterišką prigimtį, nuo jų atsiranda vyriškos manieros, gaunasi savotiškas hibridas: nei šis, nei tas.
   Teigiamiems vyrams taip pat nepageidautinos natūralių kailių kepurės. Besivalant žemei jų neigiamas poveikis jausis vis stipriau.
   2. Avalynė. Teigiamoms moterims neleistini aštrūs, aukšti kulnai. Juos išrado ir dėvi ištvirkėlė. Švariuose pasauliuose jų nėra, jie praduria pasaulio sandaros apvalkalą, naudojami atakoms į teigiamus vyrus. Išsireiškimas "būti po kulnu" turi realius vaizdus, kur kažkokie svarbūs sielos planai subtiliame plane pradurti šiuo ginklu. Yra geišų tipo formos – jos labiau tinkamesnės. Apie juodą avalynę ir natūralią odą mes jau kalbėjome, daugiau avalynei ypatingų pastabų nėra.
   3. Apatiniai drabužiai. Apsaugos sustiprinimui jie turi būti vienos spalvos. Tinkamesnės spalvos – geltona ir žydra. Kitos nepageidautinos. Balta nepalaiko kūno, nuo jos jis tiesiog džiūsta, nuo violetinės jis silpsta, raudona daro žmogų per daug šiurkštų, oranžinė – nejudrų, juoda – piktą ir t. t. Geltona palaiko darbingumą, žydra išlaiko sveiką emocinį-psichologinį planą. Spalvų poveikis pasireiškia po 20 minučių nuo apsirengimo, o išlieka dar 2 valandas po to, kai nusirengėte. Apatiniai drabužiai subtiliame plane greitai užsiteršia. Idealus variantas – nešioti ne daugiau vieno karto, po to skalbti. Skalbti visus drabužius taip pat geriau švęstame vandenyje – tai priduoda jiems papildomas apsaugines savybes, jame sudega neigiamos programos. Jų būna, kartais, nemažiau, nei ant žmogaus. Laikas nuo laiko pageidautina prašyti pranašų ir šventųjų išvalyti visus jūsų drabužius nuo neigiamų programų, po to likučius reikia sudeginti, mintyse palaikant drabužius virš žvakės liepsnos.
   4. Pirštinės. Rankas reikia saugoti. Tai labai svarbūs ryšio kanalai, labiausiai mums reikalingi šiame pasaulyje. Juodų ir odinių pirštinių teigiamiems žmonėms dėvėti negalima. Geriau trikotažinės. Pirštinės – tai įsijungimas į žmogaus kanalus, todėl savo pirštinių niekam negalima atidavinėti, dovanoti, pavojinga pamesti. Sudėvėtas pirštines reikia ne išmesti, o sudeginti.
   5. Lengvi viršutiniai drabužiai (marškiniai, megztiniai, palaidinės, suknelės ir pan.). Apsaugos sustiprinimui geriau vienspalviai. Čia kaip tik geriau oranžinė, raudona, violetinė, balta, sidabrinė, bet taip pat gali būti ir žydra, ir geltona. Nepageidautini tamsūs, su visokiais neigiamais piešiniais – kažkokiais tigrais ar spiralėmis, spygliais ir pan. Taip pat nepageidautinos nenatūralios, pažeidžiančios harmoniją formos – labai platūs, grubūs, stipriai sutrumpinti drabužiai. Visų geriausiai ramus klasikinis siluetas.
   6. Viršutiniai drabužiai taip pat turi būti apsauginiai. Didžiausią reikšmę turi spalva – čia geriau sidabrinė, žalsvai melsva, galima juodai balta, bet ramaus piešinio. Rausvą ir avietinę gerai dėvėti ant kaklo ir galvos kaip šalį, skarelę ar papuošimą. Sukirpimui tie patys reikalavimai, kaip ir lengviems drabužiams.
   Tai bendriausios rekomendacijos, tačiau apskritai daugumai žmonių visada yra ir kažkokios individualios. Kada mes žiūrime priėmimų metu, tai mums jas nurodo tų žmonių globėjai subtiliame plane – šventieji, angelai sargai, pranašai. Todėl vėl gi – atsižvelgus į tai, ką mes nurodėme kaip labiausiai pageidautiną, – reikia įsiklausyti į save, į savo vidinį balsą. Vieni drabužiai tarytum patys neša žmogų, jis juose visai nejaučia nuovargio, kiti slegia, daro niūrų, griozdišką. Įsižiūrėkite, išsiaiškinkite. Stenkitės suprasti – tai eina nuo drabužių struktūros, ar nuo programų, užkabintų ant jų. Pabandykite išvalyti, kaip mes kalbėjome. Jei nepadeda, geriau sunkių ir slegiančių drabužių atsisakyti. Laikas dabar geram drabužių pasirinkimui, žinoma, dabar netinkamas, bet, pagal galimybes, reikia stengtis atsižvelgti į šias rekomendacijas, kad išvengti nereikalingų nemalonumų.
   Ir dar: savo drabužių (taip pat papuošalų, talismanų ir pan.) negalima niekam atiduoti be specialios maldos-prašymo dėl pastatytų ant jų apsaugų išsaugojimo jums. Kitaip apsaugos palieka jus ir tai gali turėti labai rimtas pasekmes. Tai neliečia vaikiškų drabužių, iš kurių jie išaugo.

Valgis yra pilvui, ir pilvas yra valgiui,
bet Dievas išvaduos mus ir nuo vieno, ir nuo kito.

1 Kor. 6, 13.

   Mityba. Čia pirmas klausimas – kiekis. Mums nuolat kartoja, kad mūsų pagrindinis priešas – maistas. Jis daro žmogų sunkesniu, labiau prieinamu neigiamiems poveikiams. Dabar, pavyzdžiui, žmonės vidutiniškai valgo 2,5-3 kartus daugiau, nei reikia. Ir tai, per pastaruosius pusantrų dvejus metus. O dar anksčiau valgė 6-7 kartus daugiau! Tiesa, čia reikia žiūrėti protingai: jei mes patenkame į stipraus vampyrizmo zoną ar sergame, tai gyvybinių srautų praradimas ženkliai išauga ir poreikis maistui padidėja. Sergantiems žmonėms kartais reikalinga netgi mėsa, nors sveikoje būsenoje ji yra kenksminga, kadangi į susirgusią vietą švarūs srautai nepatenka, o nešvarus mėsinių valgių srautas gali ją palaikyti.
   Sočiai pavalgyti pakanka ne daugiau dviejų kartų – per pietus ir vakare apie 19 val. Tačiau sočiai reiškia: 3-4 vidutinio dydžio bulvės su pomidoru ar agurku, arba lėkštė daržovių sriubos su duona, arba porcija košės (400 – 500 gr.). Apie jokius pirmus, antrus ir trečius patiekalus negali būti nei kalbos – kam tiek vienu kartu? Vienas patiekalas ir, jei norisi, arbata, vanduo, limonadas. Teigiamiems žmonėms dabar ir taip mažai norisi valgyti. Mus daugelis klausia – gal tai liga? Kodėl nėra apetito, visai nesinori valgyti? Todėl, kad per maistą mes gaudavome pagrindines gyvybines jėgas tik tada, kai žemė buvo žemutinėje "kojos" dalyje, žemiau "kelio". Dabar pagrindines gyvybines jėgas gauname tiesiogiai iš švariųjų pasaulių. Per maistą gauname tik 30% būtinų poreikių, o besivalant žemei šis skaičius bus dar mažesnis.
   Po 19 valandos maistas jau ne į naudą (išskyrus musulmonų pasninko laiką) – beveik viskas eina šėtonui. Ir ilgai užtęsti valgymą negalima, nuo to prarandamas darbingumas. Jei žmonės susirinko pokalbiui, tai ant stalo turėtų būti ne maistas, o Biblija, Koranas, maldynas – jie apsaugo žodinį bendravimą.
   Antras klausimas po kiekio – kokybė, maisto sudėtis. Jei šėtoniška dietologija rekomendavo: ką mums reikia valgyti, kad būti sveikiems (tiek kalorijų, baltymų, riebalų, angliavandenių ar kitose sistemose – tiek "in" ir tiek "jan", ir pan.), tai šiandien klausimas kitas – ko mums nereikia. Kuo paprasčiau ir kuo mažiau žmogus valgys, tuo sveikesnis jis bus, tuo lengviau ištvers teismo dienos išmėginimus. Lengviausias maistas – vaisiai, po to – daržovės, toliau eina grūdiniai ir duona. Visų švariausi yra kviečiai ir grikiai, visos kitos grūdinės kultūros yra sunkesnės. Ir juodą duoną, ir avižų, sorų, miežių košes geriau vartoti tik tuo periodu, kai norima atprasti nuo mėsinių valgių – jos turi panašius, tik lengvesnės formos užterštumus. Palaipsniui reikia pereiti prie baltos duonos, daržovių, pupelių, pomidorų, riešutų. Mėsa, kaip jau minėjome, reikalinga tik sunkiai sergantiems, visi kiti per mėsą tiesiog ardo save – sustiprėjusiuose valymo srautuose tarša nuo mėsos subtiliame plane tiesiog sprogdina vidinius organus. Išoriškai tai pasireikš nesuprantamos prigimties skrandžio ir virškinamojo trakto susirgimais, daugeliu atveju su letaline baigtimi. Lašiniai dar pavojingesni.
   Pieno produktai organizmui ne tokie pavojingi, tačiau jie užteršia subtilius kanalus ir trukdo aiškiaregystės, aiškiagirdystės, intuicijos vystymuisi. Sviestas beveik kaip mėsa. Mažiausiai iš jų pavojingas – sūris, jis kartais būna organizmui reikalingas. Kai kuriems kol kas rekomenduojama varškė. Žuvis nepageidautina dėl kitų priežasčių – tai ypač karminis produktas. Žmogus, valgantis žuvį, įsijungia į itin gilumines nerimo, depresijos ir liūdesio be priežasties programas. Bendrai, normali žmogaus mityba – ta, kuri krikščionybėje vadinama pasninkine: kaip amžiais maitinosi dvasininkai ir vienuoliai vienuolynuose ir savo ilgu ir veikliu gyvenimu seniai įrodė, kad žmogui, išskyrus maldą, jokių priedų prie šios mitybos nereikia.
   Apie maisto palaiminimą mes jau kalbėjome, padėka Dievui po valgio taip pat mažina poreikį maistui, o kaip kovoti su persivalgymu ir rajumu, kalbėsime skyriuje apie atgailą. Maždaug du metus sąmonės darbui dar bus reikalingas cukrus – mažiausiai 2 kartus savaitėje saldinta arbata, o po to pradėsime ir šiuos srautus gauti tiesiogiai. Ir per visą teismo dienos laikotarpį būtiniausias produktas yra druska – ji užtikrina vidinių organų darbą ir stiprina valią, kas dabar ypač svarbu. Naudingi visi sūdyti gaminiai, o kam nepakanka – galima sūdyti papildomai viską, ką norite. Jokių apribojimų čia nėra.
   Ir apie prieskonius. Labai naudingi – išvalo kanalus skirtinguose lygiuose, sąmonę, fiziologiją – svogūnai, česnakas, aštrūs pipirai (ir juodi, ir raudoni), krienai ir kiti panašūs produktai. Tiesiog užterštam organizmui jie turi pernelyg koncentruotą srautą ir atsiranda nemalonūs pojūčiai, o labiau organizmui išsivalius poreikis jiems vis auga ir čia taip pat reikia orientuotis pagal norą – iš principo, kuo daugiau, tuo geriau. Dar viena svarbi produktų grupė – uogos, švieži ir džiovinti vaisiai (ypač razinos ir abrikosai), medus, uogienė (ypač naudingi trinti šaltalankiai, putinai, bruknės, spanguolės, serbentai, avietės). Visi jie turi stiprų valomąjį poveikį į įvairius sąmonės, fiziologijos, subtilių sugebėjimų planus. Bendrai mitybos struktūra šiuo pereinamuoju periodu keisis tokia linkme, kad mes vis mažiau rūpinsimės pasisotinimu per maistą, ir vis didesnę reikšmę pradės įgauti valomosios maisto savybės.
   Ryšium su tuo ir reikalavimai gėrimui. Be skysčio valymosi procesai organizme nevyksta, todėl reikia gerti, nevaržant savęs. Iš visų gėrimų universaliausia lieka paprasta arbata. Kitos žolės vis tik laikomos vaistažolėmis, ir nuolatinis jų vartojimas yra nepageidautinas. Jas galima vartoti kursais – nuo 10 dienų iki mėnesio, o po to nutraukti arba keisti žoles. Laikas nuo laiko reikia gerti ramunėlių ir jonažolių arbatas – jos išvalo sąmonę, regėjimą, vidinius organus. Tik erškėtrožės ir šermukšniai gali būti dažnesniu arbatos pakaitalu. Galima gerti limonadą, o sultys taip pat yra nelabai pageidautinos. Tačiau pats reikalingiausias organizmui – paprastas vanduo. Jo niekas nepakeičia. Galima vartoti mineralinį vandenį, bet nebūtina. Tačiau bet kurį skystį, kurį mes geriame, reikia pašventinti – sukalbėti virš jo maldas. Kažkokių universalių normų čia nėra, daug kas priklauso nuo žmogaus kanalų ir individualios maldos jėgos, tačiau bet kuriuo atveju net 2-3 maldos, sukalbėtos su prašymu palaiminti ir išvalyti jūsų gėrimą, duos didelį efektą. Švęstas vanduo turi universalesnį poveikį organizmui, jis valo ir stiprina kaulus, dantis, gerklę ir kvėpavimo takus, sąnarius, regėjimą ir klausą, žemutinius sąmonės planus, susijusius su praktine orientacija gyvenime.
   Ir dar keletas žodžių apie pasninkus. Jie yra būtini sveikatos palaikymui. Tačiau ne bet kada, kaip rekomenduoja joga ar Bregas ir kiti gydomojo badavimo propaguotojai, o būtent religijos nustatytu laiku. Tuo metu dirba ne kažkokie paslėpti paties žmogaus organizmo rezervai, o realios nematomo pasaulio būtybės – angelai ir šventieji, kurie išvalo ir sutvarko tokius organizmo grubius lygius, kurių be pasninko iš subtilaus plano nepasiekti. Pasninkaujant kitu laiku, žinoma, taip pat bus kažkokia nauda – bet kuriuo atveju sumažėja organizmo užterštumas, tačiau lyginant su visuotiniu pasninku nustatytu laiku efektas yra žymiai mažesnis.
   Beje tai, kas vadinama pasninkiniais valgiais krikščionybėje, – tai normalus žmonių valgis, todėl tokie pasninkai ypač svarbūs tiems, kurie kol kas niekaip negali atsisakyti nuo sunkaus ir grubaus maisto. Jiems krikščioniškų pasninkų laikymasis – tiesiog būtina sąlyga išsigelbėjimui teismo dienomis. Jėzus Kristus tiesiai sako, kad negarantuoja fizinės sveikatos išsaugojimo tiems, kurie nesilaiko pasninkų. O tiems, kurie jau įpratę prie pasninkinių valgių, kaip prie įprastų, galima kai kuriomis pasninko dienomis mėginti visiškai atsisakyti maisto – kaip darė šventieji atsiskyrėliai, vartodami tik švęstą vandenį. Tačiau jei sunku, prievartauti savęs nereikia, mes turime išlaikyti rūpinimosi organizmo išvalymu saiką su atskirų jo dalių maitinimu. Jei kyla nemalonūs pojūčiai atsisakant maisto – reiškia, mūsų viduje kažkas yra nepasiruošęs badavimui ir reikia juo pasirūpinti. Bet kuriuo atveju prievarta nepageidaujama – pasninkas turi teikti džiaugsmą. Nereikia painioti valią su prievarta. Valia yra būtino ir naudingo laikymasis, o prievarta visada yra žalinga.
   Islame pasninkas kaip tik ir yra nukreiptas visų pirma į valios ugdymą. Šiuo atžvilgiu net privaloma malda namazas yra antroje vietoje po pasninko. Ir musulmonams pageidautina atlaikyti visą pasninką arba nors paskutines 3-5 dienas, – kadangi visą mėnesį vyksta labai sudėtingas ir nuoseklus darbas vis gilesniam pasninkaujančių išsivalymui tam, kad ramadano (arba ramazano – kitoje tarmėje) gale pastatyti galingas apsaugas visam organizmui. Šios apsaugos neleidžia organizmui grįžti į ankstesnę užterštą būklę, ir su kiekvienu atliktu pasninku siela kyla laipteliu vis aukščiau pagal švarą ir apsisaugojimo nuo atakų emociniame-psichologiniame lygyje laipsnį. O jei pasninkas yra neatliktas iki galo, tai apsaugas pastatyti neįmanoma, ir po kurio tai laiko organizmas vėl sugrįžta į ankstesnę būklę. Visuotinio pasninko metu į žemę eina specialūs srautai, stiprinantieji pasninkaujančių valią ir padedantieji jiems išsiversti be maisto ir gėrimo nepadarant jokios žalos organizmui.
   Būstas. Apie idealą – kaip mes, iš principo, turėtume gyventi – kol kas kalbėti per anksti. Artimiausiu metu čia pagerėjimo nenusimato. Kol kas orientuosimės į tai, kas yra. Išgyvensim baisų teismą – tada parašysim. Kas turi tokią galimybę – geriau atskiri namai, tai arčiau idealo. Tačiau teigiamoms sieloms negalima gyventi arti žemės – ne žemiau antro ar trečio aukšto. O daugiabučiuose namuose dabar kiti sudėtingumai: programos eina galingos, ir mūsų būklė stipriai priklauso nuo kaimynų. O būna ir tiesioginės atakos iš subtilaus plano: aiškiaregiai kartais gali matyti tiesiog škvalinę ugnį į butą, ypač į žmonių patalynę. Butų apsaugos nuo šių neigiamų reiškinių labai individualios, priklauso ir nuo šeimininkų, ir nuo buvimo vietos. Iš tipiškiausių galime nurodyti, pirma, Bibliją ir Koraną: dienos metu gerai laikyti šias knygas kambario kampuose, o naktį reikia dėti po pagalve. Kiekvienam šeimos nariui patartina turėti savo asmeninį Šventąjį Raštą. Išskyrus naktį, jas reikia su savimi nešiotis ir dieną, ypač jei numatytas kažkoks svarbus reikalas, rimtas pokalbis ir pan. Jie tokiais atvejais 40% užtikrina apsaugą ir palaikymą. Kita apsaugos forma namuose – apvalus vidutinio dydžio akmuo, gulintis kur nors ant grindų atviroje vietoje (tik ne po lova ar krėslu). Jis fokusuoja į save grubesnes programas, nukreiptas į fiziologiją, o nuo akmens jas po to lengviau mūsų angelams sargams surinkti ir išvalyti. Kartą per mėnesį vieną parą šį akmenį reikia laikyti švęstame vandenyje.
   Jei už sienos gyvena nemalonus kaimynas, arba kažkas serga, arba nuolat barasi, tai tokiais atvejais padeda kryžius per visą sieną (nuo grindų ligi lubų, iš medinių plonų lentjuosčių), arba Korano arba Kaabos paveikslas maždaug per 1/4-1/3 sienos. O jei visą sieną užklijuoti šiais vaizdiniais, – dar geriau. Apskritai, ir sienas, ir lubas gerai puošti religiniais simboliais ir maldomis. Ant grindų apsaugą duoda kilimas arba kiliminė danga, ypač švarių spalvų – žalios, raudonos, mėlynos. Tik juos taip pat reikėtų nors kas 10 dienų šlakstyti švęstu vandeniu nuo susikaupusių ant jų programų, kitaip silpnėja jų apsauginė jėga.
   Pagrindines maldas gerai užrašinėti patiems ir laikyti šiuos lapelius po slenksčiu (arba po kilimėliu) ir virš įeinamų durų. Iš vidaus virš įeinamų durų – kryžius ar Koranas. O jeigu kas nors sumanytų pagaminti tapetus su užrašytomis ant jų maldomis, kaip jam atsidėkotų ir Viešpats, ir žmonės! – tai tiesiog šarvas subtiliame plane. Maldos ant sienų apsaugo emocinį-psichologinį lygį, o užrašytos ant lubų – sąmonę.
   Baltas tiulis ant langų taip pat nebloga apsauga. Ir baldai, ir drabužiai, kuriuos mes įsigyjame, turi būti tik nauji, jei jie yra dėvėti, tai net juos pašventinus vis vien lieka neigiami įsijungimai, padarantys daug žalos. Ir apskritai, apkrauti butą baldais visai nebūtina. Visos spintos, komodos, sekcijos – tai vampyrinės struktūros, jas laikyti namuose nepageidautina. Drabužius geriau laikyti kažkur kampe ant pakabų, tiesiog paprasčiausiai uždengtus užuolaida.
   Gyvenamajame kambaryje yra reikalingi tik lova, stalas, kėdės ir veidrodis, visa kita – nebūtina, apsunkina atmosferą namuose. Tačiau būtiniausia – lova. Ant grindų miegoti jokiu būdu negalima, o dabar – ypač pavojinga. Kuo žemiau miego metu randasi žmogus, tuo prieinamesnis jis yra tamsioms jėgoms, ir tuo sunkiau jį pasiekti teigiamoms. Ir priešingai, kuo aukštesnė lova, tuo geriau. Čia svarbi ne pati lova, o atstumas nuo grindų. Galima tiesiog pakloti lentas ir padėti ant jų matracą, kad tik būtų pakankamas aukštis – ne mažiau 60-70 cm. Labai gerą apsaugą suteikia "palapinė" virš lovos – ji sulaiko iki 70% neigiamų poveikių. Būtent pati palapinės forma – ji naudojama ir subtiliame plane: mes matome šventuosius ir pranašus gražiose sidabrinėse "palapinėse" su kryžiaus, žvaigždės arba pusmėnulio ženklais, kartais ir su vienu, ir su kitu kartu.
   Žinoma, kiekvienam žmogui geriau turėti atskirą kambarį. Jei nėra tokios galimybės, tai nors lovos turi stovėti kuo toliau viena nuo kitos. Bendra sutuoktinių lova – tai grynai šėtoniškas vampyrinis ginklas. Žmonės turi tokius skirtingus srautus, kad maišyti juos labai nepageidautina. Be to, daugelis angelų sargų gali valyti žmogų tik tada, kai jis yra vienas. Aktyviausias jų darbo laikas – naktį miego metu, taigi, jei miegame greta su kažkuo, atimame iš savęs, ir iš kito šią svarbią globą – ir tai tuo atveju, jei abu yra teigiami. O jei atsižvelgti į tai, kad dauguma porų – vienas teigiamas, kitas neigiamas, tai iš viso yra luošinimas. Lygiai taip pat nereikėtų statyti lovos prie sienos, už kurios miega kitas žmogus. Subtiliame plane siena neturi jokios reikšmės, tik atstumas vaidina vaidmenį – pageidautina ne mažiau dviejų metrų. Ypač sunku gausiose šeimose – ten vyksta galingas tarpusavio vampyrizmas, nuo kurio daugiausia kenčia vaikai. Negalima statyti lovos greta kanalizacinių vamzdžių – taip pat ne arčiau 1,5-2 metrų, kitaip subtilūs kūnai prisipildo šiuo purvu.
   Švara ir jaukumas bute veikia iki 60% tuos, kurie randasi jame. Švariuose mes ilsimės ir širdimi ir kūnu, o nešvariuose galime iš karto susirgti.
   Ir dar viena svarbi problema – būsto apsauga seisminio pavojingumo rajonuose. Tuo labiau, kad dabar tokių rajonų gali būti daugiau. Šių vietovių gyventojams reikia 2-3 kartus metuose melstis visam miestui, kaimui dėl apsaugos, ir kiekvienas gyventojas turi duoti išmaldą už savo būsto saugumą nuo 5-6 iki 30 rublių. Geriau bažnyčios ar mečetės statybai. Apskritai, pats veikiančių šventyklų buvimas stipriai apsaugo šią vietovę, ir kuo jų daugiau, tuo patikimesnė apsauga nuo bet kokių nemalonumų.
   Išskyrus kolektyvines maldas už vietovę, reikia ir individualiai melstis už savo būstą. Besimeldžiant reikia būtinai prašyti, kad Dievas ir pranašai paimtų namą į globą ir sutvirtintų jį nuo žemės drebėjimų. Reikalas tame, kad ne visi namai šiandien turi teigiamas sielas, o namo tvirtumas priklauso būtent nuo jų. O namo sielos prigimtis, savo ruožtu, priklauso nuo tiesioginio statybos vadovo – brigadininko arba darbų vykdytojo, kadangi į visą, ką bedarytų žmogus, jis įdeda savo sielą. Ir gaminio siela yra jo kūrėjo sielos atspindys, tai universalus principas pasaulio sandaroje. Tinkamiausias maldų už būstą laikas – gegužė ir spalis. Tais mėnesiais pageidautina kiekvieną dieną užsiminti dėl būsto apsaugos.
   Ir ypač tokios maldos reikalingos ten, kur prasideda masiniai neramumai, nesvarbu kokiu pagrindu – nacionaliniu, religiniu, ekonominiu. Čia reikia tuoj pat pradėti melstis, nelaukiant jokių terminų, kadangi iš karto vyksta procesai, vedantieji prie žemės drebėjimo – tris kartus į dieną su tiesioginiu prašymu sustabdyti betvarkę. Dabar kiekvieno žmogaus, kiekvieno miesto ar kaimo, kiekvienos šalies likimas – jų pačių rankose. Ką pasės, tą ir pjaus. Tiesiog derlius dabar subręsta greičiau, nei kada nors.


Toliau – 3. Kaip ir už ką melstis.

 
2005-2017 © www.religijafilosofija.org